שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

בחירות 2020: איך תדעו איזו חשבונית מתאימה לעסק שלכם?

כמה החלטות אתם כעצמאיים מקבלים ביום? החלטות מקצועיות – ברור. מלא. ומעבר לזה, איך לענות למיילים מהלקוחות, להחליט איך לתמחר פרויקט שאתם רוצים במיוחד, להחליט לאיזה תחומים אפשר להתקדם, האם להירשם לקורס כזה או אחר, איפה לשווק ועוד לא אמרנו מילה על הג'אגלינג שבין העבודה לבין החיים האישיים.

בהחלטה – איזה פתרון להפקת חשבוניות מתאים לכם – ננסה לעשות לכם סדר.

כשחושבים על תוכנה להפקת חשבוניות וניהול טוב יותר של כל הצד הפיננסי בעסק, אפשר לחשוב על הרבה דברים שכדאי לשקול. אנחנו מציגים את התכונות שלדעתנו חשוב לבדוק ואת הדרך שבה אנחנו בחשבונית ירוקה מתייחסים לדברים.

חשוב לומר שכל התוכנות הרציניות מציעות היום תקופת ניסיון חינם, וזאת כנראה הדרך הכי טובה לראות מה יהיה נכון בשבילכם.

למי קראתם נוח?

נתחיל מנוחות העבודה. נוחות זה לא רק יפה ולא רק נעים בעין. נוחות זאת היכולת שלכם לעשות את הדברים בצורה חלקה ופשוטה, לראות במרוכז את המידע הרלוונטי והיכולת להשלים במינימום פעולות את כל מה שרציתם לעשות.

זה יהיה לכם חשוב כשאתם קצרים בזמן וצריכים לשחרר לחץ, עובדים על עוד כמה משימות וצריכים לסמן וי ולהמשיך את היום שלכם בלי להתעכב על משימות ביורוקרטיות.

בקיצור, נוחות היא הדרך שלכם לעבוד מהר יותר.

שמנו את חוויית העבודה בראש סדר העדיפויות. אבל מה זה בעצם אומר?
אנחנו מבינים מצוין מה עצמאיים צריכים ואיך הם אוהבים לעבוד. אז ריכזנו פעולות נפוצות במקומות בממשק שבאמת צריך אותם.

יצרנו אזור הגדרות רחב ומקיף, כך שאם פעם אחת תגדירו פעולה מסוימת, לא תצטרכו להתעסק אתה יותר, כמו למשל הערות קבועות במסמך או שדות שאנחנו ממלאים בשבילכם בצורה אוטומטית, וכולי. שמנו דגש על אפשרויות חיפוש מאוד רחבות שיביאו לכם מיד את התוצאה הרצויה.

אחרי אפיון יש גם את העיצוב החדשני והנעים. הוא אוורירי, עדכני וקל מאוד להתמצא בו, ממש מהשימושים הראשונים. נגיד גם ששינינו את הממשק לפני שנה (לא כי היינו חייבים, נחשבנו גם לפני למערכת הכי נוחה) והתגובות מאז מרימות. בואו לבדוק בעצמכם – הירשמו לניסיון, שוטטו בממשק ואם יש לכם עסק פעיל, אפילו תפיקו חשבוניות אמתיות ללקוחות.

למה לעשות @ מכל דבר

אחד הדברים ששואבים מכם אנרגיה וזמן הוא שליחה של מיילים. לא ניכנס אתכם לכמה זמן זה לוקח, טוב, שכנעתם, מחקרים מראים שזה לוקח יום בשבוע בממוצע, אבל רק נשאל את השאלה הזאת – מי אמר שצריך מייל לכל דבר?

למשל, אם הזנתם בעבר את פרטי הלקוח, אנחנו נשלח אליו את המסמך אוטומטית מיד כשתסיימו להפיק אותו.

חתמתם על ריטיינר? מברוק! החשבונית יכולה להישלח אוטומטית בתאריך שתחליטו. במקרה הזה, אפילו לא תצטרכו ללחוץ על כפתור.

רואה החשבון שלכם צריך לקבל מכם דוחות על הכנסות? אחלה! תגדירו לו שליחה אוטומטית אחת לתקופה וגם זה סגור לכם, בלי להזיז אצבע.

ויש גם לקוחות שלא עובדים עם מחשב בשוטף ולא ממש פותחים מיילים. להם אפשרנו לשלוח חשבוניות ודרישות תשלום לסליקה או לתשלום אונליין בוואטסאפ. כי אנחנו מבינים שאתם צריכים הרבה יותר גמישות.

בכל מקום ובכל רגע

להיות עצמאי זה להיות בתנועה. זה להיות בפגישות, לעבוד ממקומות לא שגרתיים ולהיות זמין בשעות שלא תמיד הייתם רוצים להיות זמינים בהם.

כדי שתוכלו לסגור פינות בלי לחשוב פעמיים על איפה אתם, או מה יקרה אם הלקוח יעמוד מולכם וימתין לקבלה שלו, כדאי שיהיה למערכת שתבחרו פתרון סלולרי יציב, שלם ופשוט.

אנחנו בחרנו לפתח אפליקציה לסמארטפון ודאגנו להתאים אליו את המסכים. הבנו שזה מהיר יותר וככה לא תצטרכו לחשוב פעמיים על כל חשבונית או מסמך.

הרבה יותר מהפקת מסמכים

גילינו לאורך השנים שהרבה עצמאים רואים את עצמם כבעלי מקצוע, וכמעט שלא רואים את עצמם כבעלי עסק. ההבדל באופן שבו מנהלים ובעלי מקצוע יבחרו את הפרויקטים, יתמחרו ויתמקדו במה להשקיע את הזמן הוא גדול ועקרוני. אפילו אם הם אותו אדם. אפילו אם הם האדם היחיד בחברה 😉

אז אנחנו חושבים שאפשר גם וגם. גם להיות בעלי המקצוע הכי טובים וגם באמת לחשוב במונחים עסקיים כמו רווחיות, מחזור, צפי תקבולים וניהול נכון של הוצאות.

לכן, פיתחנו דוחות גרפיים שמציגים ההכנסות מול ההוצאות, את הביצועים של השנה מול אלו של שנה שעברה ועל מה אנחנו מוציאים כספים בעסק בצורה נעימה וברורה. בסופו של יום, הפקת חשבוניות היא הרבה יותר מהפקת חשבוניות – זאת הדרך שלכם לשלוט על ההתנהלות הפיננסית. אז גם אם זה הצעד הראשון שלכם בעצמאות או שאתם כבר מנהלים עסק בוגר – אתם צריכים את היכולות האלה לצדכם.

מפתחים את הקשר

אחד האלמנטים הכי חשובים בכלי שתבחרו לעסק שלכם הוא קצב החדשנות והשינויים. עכשיו תשאלו, מה זה משנה? אז מיד נענה שחשבונית דיגיטלית היא בסופו של דבר (הפתעה עוד 3…2…1…) תוכנה טכנולוגית. היא צריכה להתפתח כל הזמן עם השינויים שקורים בעולמות הניהול של העסק, התשלומים הדיגיטליים והממשקים עם מערכות פיננסיות ואחרות, להציע פתרון אם מחר תרצו להקים חנות אונליין, וכמובן לתת לכם שקט בתחומים שפחות שמים עליהם דגש כמו אבטחת מידע, יציבות וזמינות האתר, מהירות התגובה בממשק, ההתאמה לכל המכשירים ועוד.

אם תשאלו אותנו, חשבונית ירוקה היא בכלל חברת טכנולוגיה ושירות. אנחנו לא אנשי ראיית חשבון ולא באנו מעולמות השיווק, אלא מתוך עולמות של טכנולוגיה, חווית משתמש ושירות. זה אומר שאין לנו ספקים טכנולוגיים חיצוניים והכל קורה במחלקת הפיתוח שלנו. זה גם אומר שאנחנו מגיבים מהר למה שקורה בעולם: סליקה, תשלומים דיגיטליים, עבודה עם חו"ל ועוד.

את העובדה הכי חשובה שמרנו לסוף. רוב הפיתוחים שלנו הם בקשות שמגיעות מהלקוחות שלנו, רק בשנה האחרונה פיתחנו יותר מ-15 פיצ'רים שהגיעו נטו מבקשות שקיבלנו. זאת כנראה היכולת המשמעותית ביותר במערכת שמתקדמת עם צרכים מהשטח – שמשנה באמת את העבודה למשתמשים בה.

החשבונית הכי יפה בעיר

זה לא משנה אם החברה שלכם עוסקת בהנדסה, גלישת גלים או שזירת פרחים – מיתוג וטאץ' אישי שמבטא את האופי שלכם הם דברים חשובים. כדי שתוכלו לשלוח חשבוניות שמייצגות אתכם ונראות מעולה, יצרנו 12 עיצובים אופציונליים למסמכים שלכם. הם טרנדיים ומגוונים כדי להתאים לכל סוג עסק וכוללות מקום ללוגו או לבאנר פרסומי ולחתימה האישית שלכם.

להתעסק בעסק, במקום בביורוקרטיה

השוטף פלוס הגיע אבל הצ'ק עדיין לא וגם ריפרש באתר הבנק לא הזיז כלום. כולנו היינו שם וכולנו חיכינו לכספים שהתעכבו. רצינו להקל גם את הגבייה עצמה וגם את כל אנרגיה ובזבוז הזמן שמסביב. אז, יצרנו אפשרות לבדוק אם הלקוח פתח  את המייל עם החשבונית ושמנו סוף לתירוצי ה-"לא קיבלתי, בטוח ששלחת?".  בנוסף, אפשרנו לשלוח ללקוח תזכורת על כל החשבוניות הפתוחות עם הודעה אישית. ככה תוכלו לטפל בנושא בכמה דקות ולהמשיך את היום רעננים וטובי לב.

אם דיברנו על ביורוקרטיה, נדבר גם על האיש שלא נמצא בחדר. ויש סיבה שלא. רואה החשבון שלכם הוא ממלכה עלומה של ידע, מספרים, חוקים ותקנות. מה שחשוב לכם בכל הסיפור הוא לשמור על יחס אידיאלי של מינימום עבודה ומקסימום תוצאה. רואה חשבון שמקבל דוחות מסודרים, בזמן ובפורמט שהוא אוהב, הוא רואה חשבון שמח. וזה מה שצריך לקחת מכל זה.

אנחנו מקווים שיש לכם תמונה ברורה יותר של עולם החשבוניות הדיגיטליות והנושאים שאתם צריכים לברר לפני שאתם בוחרים מערכת לניהול הצד הפיננסי של העסק.

 

 

 

 

 

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
1 בינואר 2019 19:02

אחלה מאמר. שאפו