שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

חשבונית ירוקה לעסק שלך – למה זה טוב?

מתי בפעם האחרונה פתחתם מפת כבישים, קניתם דיסק, החזקתם כרטיס טיסה, שלחתם פקס או פיתחתם תמונה? כבר כמה שנים טובות, לא?
המוצרים הפיזיים סביבנו נעלמים ומוחלפים בפתרונות דיגיטליים. גם החשבוניות המודפסות הולכות ונעלמות ומחולפות בחשבוניות באינטרנט. ולמען האמת, טוב שכך.

חשבונית דיגיטלית היא קודם כל חשבונית ירוקה – חשבונית שמגיעה למייל וחוסכת הדפסה של פנקס חשבוניות, מעטפות ובול.

אבל זאת רק ההתחלה.

חיסכון בכל מובן

איך שלא תסתכלו על זה – עם חשבונית ירוקה כבר חסכת כסף וזמן (בחיי העצמאיים זה אותו דבר). כי במקום למלא ידנית את החשבונית, לדאוג למלאי בולים ומעטפות, להדפיס פנקסים, לשלוח שוב אם יש תיקון או זיכוי, להתקשר כדי לברר אם הגיע – פשוט שולחים במספר קליקים את החשבונית במייל.

green_sign_560pxl_1

בטוח שהגיע, בטוח שנפתח

שליחת חשבונית בדואר מצריכה היום עצבים מברזל. ראשית, בגלל זמני המשלוח שהתארכו והפכו לבלתי סבירים. כן, הגעה של מכתב יכולה לקחת גם שבועות. שנית, מכתבים יכולים ללכת לאיבוד בדואר וגם ליפול בין הכיסאות אצל הלקוח. השליחה האוטומטית ללקוח ואפשרות מעקב אחר קבלת המייל והורדת החשבונית מעניקים לך וודאות שהחשבונית הגיע ליעדה, התקבלה ולכן צריכה להיות מטופלת. וכן, כל זה קורה בלחיצת כפתורים ספורים.

ניהול חכם של העסק

מערכות מתקדמות להפקת חשבוניות, דוגמת חשבונית ירוקה, מציעות הרבה יותר רק מהפקת מסמכים. הן מאפשרת לכם לנהל בצורה טובה וחכמה יותר. הן יכולות למשל להציג לכם דוחות חשובים על מצבו הכספי של העסק – מה צפי התקבולים בעתידי, אילו לקוחות וחשבוניות צפויות להיות מחויבות בקרוב ואילו דורשות גבייה; הן יכולות להציג לכם את הלקוחות הנאמנים שלכם; ויכולות להציג נתוני מכירות השוואתיים לשנים קודמות ולתת לכם מוטיבציה להצטיין.

את כל המידע הזה תוכלו לעבד לטובת ניהול חכם ומאוזן יותר של העסק.

חוק וסדר

עסק מסודר הוא עסק שמתנהל כמו שצריך. מערכת ממוחשבת מתעדת את כל המסמכים בצורה קלה לחיפוש ולביקורת, מאפשרת הפקה של קבלות בלחיצת כפתור מתוך החשבונית ומאפשרת לעבוד על פי חוקי מס הכנסה ולהיות שקטים ורגועים שהעסק שלכם עובד נכון.

תנו ללקוחות לסלוק

לאפשר לאנשים לשלם באשראי זה להבטיח את הכסף, להגדיל את המחזור העסקי ולהבטיח שביעות רצון של הלקוחות. איך זה קורה? הסליקה יכולה להיעשות באופן ידני, על ידי הקלדת הפרטים בממשק, או על ידי שליחת לינק שבו הלקוח ממלא את הפרטים ומערכת כבר תשלח לו חשבונית באופן אוטומטי.

מכל מקום ועל המקום

סוגרים עסקאות יועצים, מנחים, מתקינים ובעלי מקצוע שמוצאים מיד עם סיום עבודת חשבוניות יגלו שחשבונית החשבונית שלכם מגיעה עם הסלולרי וזמינה בקליקים ספורים. וזה גם היתרון הגדול – האפשרות להוציא חשבונית תמיד תהיה אתכם – בחו"ל, בבית קפה או בסוף פגישה.

חשבונית ירוקה זה חיסכון בכסף וזמן, ניהול חכם, זמינות וגמישות ורושם מצוין – אז למה לא בעצם? הצטרפו עכשיו למערכת המובילה בישראל >>

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments