שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

רפאל גרינבלט, עין ורד
נגר אומן בעל בית ספר לנגרות

רפאל גרילבט - ציטוט

יש לי בית ספר לנגרות אומן (בעצם שילוב של מסורתי ומודרני) בקיבוץ משמר השרון (במקרה זאת גם הנגריה הכי יפה בארץ. נשבע.) הקמתי את המקום לפני שנה וקצת, אחרי תקופת לימודים ומגורים בקנדה באחד מבתי הספר המובילים בעולם בתחום.
אני מעביר קורסים לאנשים שרוצים ללמוד ולהתנסות במלאכה, וגם סדנאות יומיות לזוגות, קבוצות ומשפחות בהן בונים דברים שווים ביחד וטועמים מהעולם של סגנון העבודה הייחודי שלי.
כנגר אומן אני גם בונה רהיטים מיוחדים בהזמנה לגלריות, מעצבי פנים ולקוחות שמחפשים את הדבר האמיתי שיהיה גם אפשר להוריש הלאה בגאווה.

כבר בשלב מוקדם יחסית החלטתי להקפיא לחלוטין את בית הספר ולא לקחת שום סיכון, במיוחד לאור העובדה שחלק מהתלמידים הם בקבוצת סיכון. אז תוך כדי תקופה נפלאה בבית הספר עברתי ממאה לאפס. פתאום אני בסדנה לבד, מה עושים? הייתי צריך לפעול מהר.

אחרי שיחות עם חברים, יועצים ומנטורים התגבש הרעיון ליצור ערכות נגרות להרכבה עצמית בבית. התרוצצתי כדי לקנות את כל החומרים לפני שמקומות יסגרו, תוך כדי בניית אבטיפוס, הסכם עם חברת משלוחים בפריסה ארצית, שיפורים במוצר ויצירת סרטון הדרכה ביוטיוב, וכמובן אסטרטגיית שיווק והפצה. רכבת הרים אין ספק 🙂

כאן המקום להגיד שבזכות חשבונית ירוקה יצרתי מהר ובקלות חנות אינטרנטית עם הפקת קבלה מיידית לרוכשים באתר שלי שנבנה עם WIX!
בקיצור, כל הסיפור הזה פתח בפני עולם שלם שלא הייתי מגיע אליו בלי המשבר. הפידבק מהרוכשים ממש נותן לנו מוטיבציה ואנרגיה. חוץ מערכות נוספות שאנחנו עובדים עליהם, זאת דרך מדהימה ליצור מודעות למותג שלנו, ומי יודע לאיפה עוד זה יוביל.

כל משבר הוא הזדמנות לצמיחה!

רק בריאות,
רפאל

איך אפשר להשיג אותי?
במייל:  refael@adamaschool.com
בפייסבוק :https://www.facebook.com/adamaschoolisrael/
באתר: https://www.adamaschool.com/

 

שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

1 תגובה
Inline Feedbacks
View all comments
מוטי כהן סידון
26 באפריל 2020 21:44

מגניב, כל הכבוד!