שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

תותי אבירן, תל אביב
מפיקת אירועים ומנהלת הפקה

תותי אבירן, מפיקת אירועים ומנהלת הפקה - ציטוט

קצת לפני שהכל התחיל, בינואר – פברואר, הייתי שקועה כולי בהפקת שני אירועי פורים ל-25,000 אנשים עבור עיריית רמת גן. 4 ימים לפני פורים, התבשרתי שהאירועים בוטלו בהוראת משרד הבריאות. מהרגע הזה, כמו דומינו, התבטלו, או נדחו למועד לא ידוע, כל האירועים שהייתי אמורה להפיק עד חודש מאי. זה כולל את טקס יום הזכרון ברחבת הבימה, ערב יום העצמאות ברמת גן והרבה הופעות מתוכננות. בקיצור, שליש מההכנסה השנתית שלי נעלמה במכה.
אז התחלתי לסדר את הבית.
מגירות נפתחו, דפים נזרקו, זכרונות ישנים פינו מקום לזכרונות חדשים שקיוויתי ליצור כמה שיותר מהר.
גם שיחות זום וואטסאפ, בפרטי ובקבוצות, מילאו את היום שלי, ועלתה מהם תמונה מטרידה של קולגות שמעדיפים לא לקבל כלום מאשר להתעסק בבירוקרטיה מול המדינה. מצאתי את עצמי שבוע שלם מסבירה לאנשים איך להירשם ללשכת התעסוקה, לביטוח לאומי, איך לדרוש מענקים, קצבאות. גיליתי שהפכתי מומחית לבירורקטיה ושיחות עידוד. מסתבר שאף פעם לא מאוחר מדי לפתח עוד כישרון!
עכשיו אני מחכה לקורס קואוצ'ינג מקוון שמתחיל במאי. זה גם ככה משהו שעשיתי הרבה בחיים שלי וזאת מרגישה לי הזדמנות טובה להפוך את זה למסודר.
אני מאחלת לעצמי שבינואר הבא היומן שלי יהיה עמוס באנשים שאעזור להם לפרוץ גבולות מעכבים של חששות ולנוע קדימה ליעדים מספקים. איך לתעל זמנים של משבר לנקודת מבט חיובית.
כמו שהקורונה מלמדת אותנו עכשיו (:

איך אפשר להשיג אותי?
בנייד: 052-8797050
במייל: tutiproductions@gmail.com
ובפייסבוק: https://www.facebook.com/Tuti-Productions-442110159629775

שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments