שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

10 דקות ועברתם לחשבונית ירוקה

עובדים עם מערכות ניהול חשבוניות דיגיטלי? מעולה, אז אתם מבינים שחשבוניות נייר הן כבר לא אופציה. עכשיו הגיע הזמן להתרגל ליותר, ולפתוח את 2022 עם חשבונית ירוקה.

חשבונית ירוקה היא הרבה יותר מ"מערכת". זו דרך מעולה לחסוך זמן עם הרבה מאוד פעולות אוטומטיות ועם ממשק סופר-ידידותי, שהופך את העבודה למהירה יותר. זו גם דרך חדשנית לראות בדיוק את המצב בעסק עם דוחות נוחים וברורים. בנוסף, חשבונית ירוקה היא כלי רציני בכל מה שנוגע לרווחיות שלכם. עם מעקב שוטף אחר מצב הגבייה, דוחות גרפיים שונים, התראות על הכנסות קרובות ועל איחורים, אתם פשוט מקבלים מוטיבציה לקדם את העסק. ועל הדרך, גם העבודה מול רואה החשבון נעשית בצורה חלקה, זורמת ואוטומטית. בקיצור, מבינים פה בדיוק מה עצמאיים צריכים.

נשמע מסובך? ממש לא!

אם מה שמונע את השדרוג היא תחושת הטרחה – המחשבה שיש כאן יותר מדי עבודה ושאתם עשויים לאבד מידע חשוב בדרך  – אל  תחששו! זה קל ופשוט הרבה יותר ממה שאתם מדמיינים ולכל אורך הדרך צוות התמיכה שלנו נמצא כאן כדי לעזור.

בסופו של דבר, התהליך מורכב מ-5 צעדים פשוטים:

1. נרשמים לחשבונית ירוקה

2. מגדירים את יתרות הלקוחות כך

3. מגדירים את מספור המסמכים כך

4. מייצאים את רשימת הלקוחות מהמערכת הקודמת ומייבאים אותה לפי הפורמט של חשבונית ירוקה.

5. מסדרים את קובץ הפריטים לפי הפורמט של חשבונית ירוקה ומייבאים גם אותו.

להיראות ממותגים ומקצועיים

חשבונית ירוקה מאשרת לכם לא רק לעבוד חכם, אלא גם להיראות ממותגים ומקצועיים. עכשיו, נשאר לכם רק להוסיף את הלוגו, ליצור חתימה (אפשר לייבא קובץ או לצייר אותה ידנית!), לבחור תבנית עיצוב מתוך 12 תבניות יפהפיות, אפילו להוסיף תוכן קבוע למסמכים שלכם, כמו הסלוגן של העסק או איחול נעים בתחתית החשבונית – וזהו. זה כל הסיפור. בחמישה צעדים תתחילו להפיק מידית חשבוניות ולהיות חלק מהקהילה האדירה של חשבונית ירוקה.

 

 

 

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments