שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

7 אפליקציות לייעול היום-יום בעסק שלך

 

הבהלה לאפליקציות, הזהב הטכנולוגי של המאה ה-21, לאט לאט דועכת. הרוחות נרגעו, הקדמה כבר מזמן הפכה לחלק בלתי נפרד מהחיים שלנו ודווקא רוב הטרנדים האחרונים מנסים לגרום לנו להתנתק מהמכשירים כמה שיותר ולנסות לחזור לחיות במציאות.

אבלאנחנו מנהלים את העסקים שלנו בעצמנו, וכלים טכנולוגיים היא הדרך שלנו להיות יעילים יותר ולהדביק את היתרון האנושי שיש לחברות גדולות יותר עלינו.  ואם כבר כלים טכנולוגיים, אז עדיף אפליקציות שאשכרה שווה להוריד. איזה יופי, בדיוק בשביל זה, אנחנו כאן. 

סקרנו, בדקנו, התבאסנו, מחקנו, ולבסוף מצאנו את שבע האפליקציות שיעשו לכם טוב ביום-יום.

 

Selvi

אנחנו חיים בתקופת הוידאו, שזה דבר מעולה לכשעצמו, אבל כדי ליישר קו עם הטרנד , אתם צריכים תוכן שעושה חשק לצפות בו. אחד הכלים המוצלחים ליצירת וידאו אישי בסגנון טסטמוניאלז (עדות מצולמת) הוא ה-Selvi – תוכנת טלפרומטר שמתממשקת למצלמה שלכם. 

מילה על טלפרומטר, למי שלא מכיר: הקרנת טקסט על המסך בקצב דיבורי. 

ככה תוכלו לדבר ברציפות ולעניין, לצמצם את האמממים ולגרום לכולם לחשוב שאין לכם בעיות קשב וריכוז.

 

Calendly

לאלה שחיים מפגישה לפגישה, Calendly יכולה להציל את החיים. בלי הגזמות. האפליקציה מאפשרת לכם להגדיר את חלונות הזמן שבהם תהיו פנויים לפגישה או לשיחה, לתחום את מסגרת הזמן שאתם מקציבים לה, ולשלוח לינק ללקוחות שדרכו הם יוכלו לראות את התאריכים הפנויים ולקבוע את המועד שמתאים להם. לאחר שהם יבחרו את השעה שנוחה להם, הפגישה תופיע לכם ביומן עם כל הפרטים שצריך. מה שלקח לכם עד היום 3-4 התכתבויות נסגר בלינק אחד.

 

Coogle

הרעיונות צצים לנו כל הזמן, מסטארט אפ מפלצתי ועד ארוחת צהריים מיוחדת. Coogle באה להוריד את הרעיונות האלה לקרקע המציאות, עם תרשימים מפורטים שניתן ליצור בקלות, תתי משימות ותתי תתי משימות, שעוזרים לקבל תמונה מדויקת על הפרויקט ועל כל מה שצריך לעשות כדי להגיע ליעד. 

 

Scanner Mini

עם כמה שהיינו רוצים לשכוח מזה, בעולם עדיין קיימים מסמכים מודפסים. אז עד שכולם יעברו לחשבונית ירוקה ויפסיקו לכרות עצים, האפליקציה הזאת יכולה לעזור לכם עם הקטע הזה של דף אמיתי. היא מאפשרת לסרוק בקלות את המסמך ולשלוח אותו בכל פלטפורמה אפשרית. היופי בה, שהיא כבר מזהה את גבולות הדף אז היא חותכת את כתמי הקפה בשולחן שברקע ומשאירה רק את התכלס.

A Soft Murmur

פוקוס, זה כל מה שעצמאי מודרני רוצה, והאפליקציה הזאת תהיה כמו חיבוק לקול ההיפר-אקטיבי שמתחבא בכם. רעש של גשם, גלים, ציפורים, רעמים ואפילו של בית קפה – באפליקציה הזו תמצאו קולות רקע שיתנו לכם לצלול לתוך ריכוז עמוק וארוך. תוכלו גם לשלב בין כמה קולות רקע שונים, ולשמור את הבחירה שלכם לשימוש הבא. 

 

FocalFilter

אוקיי, זו אמנם לא אפליקציה, אלא תכנה, אבל היא כאן בדיוק בגלל הצורך האמיתי של כולנו לצמצם הפרעות ולמקד את הקשב והריכוז הפגום שלנו במטלה שמולנו. FocalFilter עוזרת לכם להימנע מכניסות אל אתרים ששואבים מכם את הזמן כמו פייסבוק ושותפיו. בתכנה תוכלו לכתוב את שם האתר ולכמה זמן תרצו להשבית אותו והתוכנה הנחמדה הזאת תחסום לכם את הגישה אליו. כך שאם תרצו או לא, אתם תעמדו בהבטחות שלכם לעצמכם. 

 

חשבונית ירוקה

טוב, אנחנו קצת משוחדים, אבל בחיינו שהאפליקציה שלנו עוזרת לנהל את העסק בפשטות. גם הפכנו את תהליך הפקת החשבוניות למהיר יותר, על ידי מילוי מינימלי של הפרטים שחייבים להיות במסמך, גם הוספנו את האפשרות לסרוק הוצאות ישירות לחשבון שלכם דרך האפליקציה וגם תוכלו לקבל כרטיס אשראי דרכה. אז אם כבר להתעסק עם המספרים של העסק, שיהיה בצורה נוחה, מהירה ויעילה. לא ככה? 

 

 

 

 

פוסטים נוספים שכנראה יעשו טוב לעסק שלך

2
תגידו מה חשבתם:

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
נדבעינב Recent comment authors
חדש יותר ישן יותר הצביעו הכי הרבה
עינב
אורח
עינב

וואוו, אחלה. זה מה שנקרא תוכן עם ערך למשתמש/ת!

נדב
אורח
נדב

לנשות ואנשי ״חשבונית ירוקה״, תודה על המאמצים ותשומת הלב הרבה כדי שנוכל לפשט את העבודה שלנו.
הבחירה של האפליקציות כאן, בהחלט מסייעת לשיפור ההתמקדות בעבודה מבלי להתפזר אל כיוונים לא יצרניים.