שתף

על אודות MORNING של חשבונית ירוקה

מי אנחנו?

morning של חשבונית ירוקה היא חברת פינטק שהחלה את דרכה באפריל 2011 במטרה לעזור לעצמאים ועצמאיות בישראל לנהל עסקים קטנים ובינוניים בקלות, ביעילות ובעיקר – בכיף.
כל זאת בדגש על העצמה, מסוגלות והנגשת פעולות בירוקרטיות לקהל הרחב.
הכלים שפיתחנו ללקוחותינו מרכזים את כל הפעולות במערכת אחת ומקלים על הסדר וההתנהלות העסקית: ניהול הכנסות והפקת חשבוניות, הפקת דוחות עסקיים ודוחות לרשויות המס, מעקב וניהול הוצאות העסק, חיבור לאתרי מסחר והקמת דפי מכירה בפלטפורמה ייעודית המופעלת על ידי morning ועוד.
עוד מימיה הראשונים של morning (אז – חשבונית ירוקה), שמרנו על שיח מתמיד עם קהילת העצמאים בישראל, על מנת להבין את הקשיים, הצרכים והרצונות של הלקוחות שלנו ולספק להם את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר.
כיום, אנחנו גאים להוביל את השוק עם למעלה מ-100,000 לקוחותינו – ללמוד, להקשיב ולעזור להם להצמיח את העסקים שלהם.

איך הפכנו ל-morning?

לאורך תקופה ארוכה השם ׳חשבונית ירוקה׳ ליווה אותנו בכל אשר עשינו והאמנו.
עם הזמן והניסיון הגענו למסקנה שנרצה לספק הרבה יותר ללקוחות שלנו – המוצרים שלנו גדלו והתפתחו וכבר לא התרכזו בעיקר בהפקת מסמכים דיגיטליים.
כיום, אנחנו מציעים מערכת שלמה לניהול העסק עם כלים מתקדמים ונוחים לשימוש, גם למי שלא מגדיר את עצמו כטכנולוגי.
לאחר מחשבה רבה, ועם הרבה כבוד לשם חשבונית ירוקה ולמהות שלו – החלטנו לצאת למהלך מיתוג מחדש על מנת להרחיב את האפשרויות, לצמוח ולהשתפר עבור לקוחותינו.
ביוני 2022 השקנו בהתרגשות וגאווה את המותג החדש ׳morning של חשבונית ירוקה׳, עם מבט רחוק קדימה ומטרות חדשות שזיקקנו מהרעיונות והחלומות של כל הצוותים שלנו.

ההנהלה

ליאור וילצ׳ינסקי morning

ליאור וילצ׳ינסקי
Co-Founder & CEO

ליאור הקימה את morning ביחד עם רמי גבאי ב-2011 מתוך מטרה ברורה לעזור לעצמאים ועצמאיות לנהל עסק בישראל. בתור מי שהכירה את עולם העצמאות בקרוב, ועם הרקע הטכנולוגי שלה במדעי המחשב, היא ידעה איך לתרגם צרכים ואתגרים למוצרים טכנולוגיים שמתאימים ומסייעים לקהל רחב.
היא מאמינה שהתפתחות החברה וההתפתחות האישית של כל אדם בה – קשורות זו בזו, ושרגעים מאתגרים ופחדים הם דווקא הזדמנות מצוינת למצוא פתרונות ולזרוח.
המטרות שמנחות אותה בעשייה המקצועית הן להמשיך לפתח מוצרים מתקדמים שישפרו את חיי העצמאים, לצמוח לשווקים חדשים ולתרום לשינוי באקוסיסטם הטכנולוגי בדגש על הובלה נשית בתעשייה.
>> ללינקדאין של ליאור וילצ'ינסקי

רמי גבאי - morning

רמי גבאי
Co-Founder & CTO

רמי, שהקים ביחד עם ליאור וילצ׳ינסקי את החברה, הוא ה-Chief Technology Officer של morning. ה-passion שלו הוא להפוך רעיון – למוצר מוצלח באמת.
הוא מתכנת מגיל צעיר מאוד, מאז שהיה בן 12. כיום רמי הוא אבא ל-3 ילדים.
רמי מגיע מרקע טכנולוגי בסטראטאפים WIX ו-Dotomi ויש לו ניסיון בהקמת מערכות אינטרנטיות מורכבות. אחת מהן היתה מרקט גורו – פלטפורמת חוכמת המונים חדשנית למשקיעים בשוק האמריקאי.
לאורך השנים הקפיד להשאר עצמאי ולכן מבין לעומק את עולמם של העצמאים בישראל.
>> ללינקדאין של רמי גבאי

יעל ענבר - morning

יעל ענבר
VP HR

מומחית בעולמות משאבי אנוש מעל 15 שנה, יעל מובילה את הצמיחה והתרבות הארגונית ב-morning. היא עושה זאת תוך כדי שמירה על תהליכים תומכים בערכי החברה וסביבת עבודה המאפשרת תחושת משמעות, התפתחות, ביטוי אישי ומחוברות.
>> ללינקדאין של יעל ענבר

ארז אגמון - morning

ארז אגמון
VP Marketing

איש משפחה וספורטאי, בעל ניסיון רב בניהול שיווק ופיתוח עסקי. ארז ביצע מהלכי מרקטינג מצליחים ופורצי דרך בחברות B2C & B2B שהובילו לעלייה במכירות ובשווי המותג.
מעורב בפרויקטים רבים של מעורבות קהילתית, מעורבות חברתית בנושאים של חינוך ואיכות סביבה, וגם מבצע מנטורינג אישי בהתנדבות למתן שוויון הזדמנויות תעסוקתי לצעירים אקדמאים במדינת ישראל.
>> ללינקדאין של ארז אגמון

ענבל מירון - morning

ענבל מירון
VP Product

בעלת ניסיון רב בפיתוח אסטרטגיית מוצר בתחומים שונים, בהקמה והובלת צוותי מוצר מונחים הבנת צרכי הלקוח. חולמת מוצרים, אנשים, חוויות ומה שמחבר ביניהם. הרצתה בכנסים מובילים לניהול מוצר ויזמות ומרצה אורחת בשנקר. ענבל היא יזמת (עצמאית), מייסדת ׳ויקידס׳, אנציקלופדיה שמדברת לילדים. אמא ל-3, בעלת תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה ומוסמכת באדריכלות ועיצוב פנים.
>> ללינקדאין של ענבל מירון

אבי נחמה - morning

אבי נחמה
VP R&D

בעל נסיון רב בניהול פיתוח, הן בחברות בינלאומיות והן בסטארטאפים. מנוסה במגוון טכנולוגיות, ארכיטקטורות ומתודולוגיות. בעל תואר ראשון (B.Sc) בהנדסת מערכות מידע, הטכניון.
>> ללינקדאין של אבי נחמה

מיטל ויגדור - morning

מיטל ויגדור
VP Customer Success

מומחית בתחום השירות והחוויה ללקוח מעל ל-20 שנה. מיטל היא בעלת ניסיון רב ובהובלה ופיתוח אסטרטגי בעולמות חווית הלקוח והשירות וכן בניהול רב שנים של מוקדי שירות בחברות המובילות במשק. מיטל מאמינה שהחוויה ללקוח והשירות הניתן הינם חוד החנית של החברה. היא מאמינה שהדרך לייצר חברה מצליחה, לשפר תהליכים ולפתח חדשנות ארגונית צריכה להתחיל בקולו של הלקוח ושיש לבסס תהליכי עבודה המאפשרים לעובדים להיות שותפים פעילים לצמוח ולגדול בארגון.
 >> ללינקדאין של מיטל ויגדור

ניר נוסבאום - morning

ניר נוסבאום
VP BizDev

עם מעל 25 שנות ניסיון עסקי עשיר בתעשיות הפינטק, הפיננסים ושוק התשלומים הגלובליים, ניר אחראי על תחומי הפינטק והפיתוח העסקי ב-morning. הוא החזיק בתפקידים בכירים בחברות מובילות בישראל, וניהל אופרציות מורכבות של תשלומים פיננסיים ופעילות עסקית. בעל תואר M.B.A במנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן.
>> ללינקדאין של ניר נוסבאום

בשמת הלפרן - morning

בשמת הלפרן
CFO

>> ללינקדאין של בשמת הלפרן