לאן הולך עולם התעסוקה? האם הגיע הזמן להפוך לעצמאי? איזה טיפים לעצמאות יעשו לנו חיים קלים יותר? אירחנו עצמאים מעוררי השראה וביקשנו מהם לחלוק עם הקהילה תובנות לגבי השאלות שמעסיקות כל אחד מכם.

האזנה נעימה:

 • עצמאים וטוב להם

  עצמאים וטוב להם

  אחרי קריירה ארוכת שנים ומשרות ניהול בכירות באינטל, נירית יצאה לעצמאות ומאז היא מייעצת לארגונים וחברות, מעבירה סדנאות, וכותבת טור שבועי בגלובס על עולם התעסוקה החדש. בפרק הראשון היא משתפת אותנו בשאלה שמעסיקה רבים-לאן הולך עולם התעסוקה?

 • לא על הלחם לבדו

  לא על הלחם לבדו

  הוא היה במסלול המהיר לרפואת שיניים, אבל בחר ללכת אחרי החלום שלו וללמד אנשים קונדיטוריה. עם סדנאות מלאות ועשרות אלפי עוקבים ברשתות, אלון שבו בא לספר לנו איך מתחילים בכלל להיות עצמאי? ועוד באחד התחומים הקשים ביותר.

 • קהילות מביאות לקוחות

  קהילות מביאות לקוחות

  אחרי שנים בתור שכירה, הנסיבות הובילו אותה להיות עצמאית. רות עדן נחשפה לעולם של ניהול קהילות והבינה שזה ה-דבר! למה היא מאמינה שקהילות מביאות לקוחות? איך היא הביאה לקוחות בעצמה למוצר יחסית חדשני? וגם שאלת השאלות - איך מביאים לקוחות בעידן החדש?

 • לרוץ למרחקים ארוכים

  לרוץ למרחקים ארוכים

  אביב הרצליך מדריך טיולים מגיל 18 ומאחוריו רבבות מטיילים. הוא הצליח להפוך לאחד המדריכים המבוקשים על ידי תאגידים ואנשי עסקים. כמו בכל עסק, העונות משחקות תפקיד. מה עושים בין פרויקט לפרויקט? ואיך הופכים את הזמן הזה לכזה שמייצר ערך מוסף לעסק שלכם.

 • נעשה נעים מאוד

  נעשה נעים מאוד

  אחרי קריירה ארוכה כשדרנית בגל״צ, שינתה רונית כיוון והיום היא מעצבת פנים. חוץ מזה, היא גם מלווה עצמאיות ומסתובבת ברחבי הארץ עם ההרצאה שלה-נעים מאוד. איך אמור להתנהל עסק רציני שמכבד את עצמו, מול לקוחות? איך מנהלים לקוח? לרונית יש תובנות לשתף.

 • המקצוע: יצרנית תוכן

  המקצוע: יצרנית תוכן

  אחרי קריירה ארוכה בעיתונות הכתובה, ליאת תימור החליטה שהיא אשת תוכן עצמאית בתחום הלייף סטייל. היום, היא גם מייעצת לאחרים ומסייעת להם לשנות מחשבה. לא משנה מה המקצוע שלך, לפני הכל אתה צריך לדעת לייצר תוכן לעסק שלך.