איך להפיק קבלה אחת ומספר חשבוניות על פי צ׳קים דחויים?

הפקת חשבונית מס נפרדת לכל תשלום בקבלה, בעסקאות תשלומים בצ'קים.

ראשית, נוציא קבלה על העסקה כולה: פתחו מסמך חדש מסוג קבלה ומלאו את השדות השונים (תאריך, לקוח וכו׳). בחלק של פירוט התקבולים, בלשונית צ׳ק, מלאו את פרטי הצ׳ק עבור התשלום הראשון ולחצו על הכפתור "שמירת שורה". שימו לב להגדיר את שדה התאריך לפי תאריך הפרעון של הצ׳ק.

מילוי שורת התקבול של הצ׳ק הראשון בקבלה על תשלומים בצ׳קים

 

לאחר הוספת שורת התקבול של הצ׳ק הראשון, מלאו את פרטי הצ׳ק השני בשורת התקבול החדשה שתפתח, לחצו על שמירת שורה וכן הלאה. לאחר הזנת כל הצ׳קים, הפיקו את הקבלה.

מילוי שאר הצ׳קים בקבלה עבור מספר תשלומים בצ׳קים

 

עוסקים פטורים שימו לב! בשלב זה הפעולה שלכם הסתיימה מכיוון שאינכם מפיקים חשבוניות מס. השלב הבא מיועד לעוסק מורשה וחברה בע״מ בלבד.

בשלב השני, לאחר הפקת הקבלה, נרצה להפיק חשבונית עבור כל תשלום בנפרד, במועד הפרעון שלו: אתרו את הקבלה בעמוד מסמכים ולחצו על כפתור הצפייה כפתור הצפייה על מנת להיכנס לתוך הקבלה.

איתור הקבלה מרובת התשלומים בעמוד מסמכים וכניסה לתוכה דרך כפתור הצפייה

 

לכל תשלום בקבלה קיימת שורה חתומה בסימן כפתור הפלוס הירוק הקטן ממנו תוכלו לפתוח מסמך חשבונית מס חדש המשויך לנתונים שמוזנים בקבלה.

עמוד הקבלה מרובת התשלום עם סמלי הפלוס הירוק להפקת חשבונית מס בכל שורת תשלום

 

בהנחה שהעסקה שלכם חולקה לתשלומים רבים מדי חודש, מרבית הסיכויים שלא תזכרו כל חודש להפיק חשבונית מס בזמן.
אין דבר, זה קורה לכל בעל עסק עסוק. כתזכורת, בעמוד הלובי תוכלו לראות מיצג של עד 5 תקבולים מהתאריכים הכי קדומים שלא הופקה עבורם חשבונית מס. תוכלו להפיק ישירות מעמוד זה את חשבונית המס ע״י לחיצה על הכפתור כפתור הפלוס הירוק הקטן בשורת התקבול הרצוי. בנוסף, תוכלו ללחוץ על הכפתור ״לעוד תקבולים״ ותגיעו לעמוד מסמכים > תקבולים בו תופיע רשימה עם סינון של כל התקבולים הפתוחים שמועד הפרעון שלהם הוא עד היום הנוכחי, מהישנים לחדשים.

מיצג קבלות פתוחות שלא הופקה עבורן חשבונית מס בעמוד הלובי וכפתור המוביל לכל התקבולים הפתוחים

עדיין זקוקים לעזרה?

אנחנו כאן בכל עניין ולכל שאלה. ביום עסקים רגיל, בין השעות 9:00 ל-18:00, אנחנו עונים תוך מספר דקות.