איך להפיק קבלה אחת מתוך מספר חשבוניות או מסמך אחד מתוך מספר מסמכים?

סגירת מספר חשבוניות באמצעות הפקה של קבלה אחת מתוכן

ניתן להפיק מסמך אחד (למשל, קבלה) מתוך מספר מסמכים מאותו הסוג (למשל, חשבוניות מס) וכך לקשר את החשבוניות לקבלה (לדוגמה) והכל ייסגר אוטומטית.

שימו לב, ניתן להפיק את המסמך מתוך כמות שלא תעלה על 25 מסמכים. על המסמכים להיות פתוחים, מאותו הסוג, אותו המטבע ועבור אותו הלקוח.

ראשית, יש לסמן את המסמכים שמתוכם יופק המסמך. סימון המסמכים מתבצע ע״י לחיצה על סמל סטטוס המסמך שמופיע בצד ימין לכל שורת מסמך בעמוד מסמכים. כן כן, אל תהססו, לחיצה על סמל זה תהפוך אותו לתיבת סימון :)

סמל סטטוס המסמך הופך בלחיצה לתיבת סימון

כדי להקל על הפעולה, מומלץ להגדיר באיזור החיפוש שיוצגו רק מסמכים פתוחים. אם איזור החיפוש לא פתוח אצלכם, תוכלו לפתוח אותו על-ידי לחיצה על סמל החיפוש כפתור זכוכית המגדלת המופיע בתפריט העזר שבצד ימין ובשדה ׳סטטוס המסמך׳ לסמן את האפשרות ׳מסמך פתוח׳ בלבד.

סינון מסמכים פתוחים באיזור החיפוש בעמוד מסמכים

 

לאחר סימון כל המסמכים הרצויים, לחצו על הכפתור כפתור הפלוס הירוק הקטן הכללי המופיע מעל רשימת המסמכים בצד ימין ובחרו את סוג המסמך הרצוי להפקה.

סימון המסמכים בעמוד מסמכים ולחיצה על סמל הפקת מסמך אחד מתוכם

 

לאחר הפקת הקבלה (במקרה הזה חשבונית מס/קבלה), אם תיכנסו לתוכה תוכלו לראות את החשבוניות מהן היא הופקה (המסמכים המקושרים), על-ידי לחיצה על כפתור הקישורכפתור הקישור

כפתור הקישור במסמך שהופק, דרכו ניתן לראות את המסמכים המקושרים למסמך זה

עדיין זקוקים לעזרה?

אנחנו כאן בכל עניין ולכל שאלה. ביום עסקים רגיל, בין השעות 9:00 ל-18:00, אנחנו עונים תוך מספר דקות.