היי, אנחנו מורנינג

ואנחנו כאן כדי לעזור לעצמאים
לאמץ ולאהוב את כל הצדדים
של ניהול העסק

עצמאים מבינים עצמאים. זה בעצם הבסיס עליו נבנו היסודות של morning, עד לא מזמן חשבונית ירוקה – פלטפורמת ניהול העסק המובילה והאהובה בישראל.
מורנינג הוקמה בשנת 2011 על ידי ליאור וילצ׳ינסקי ורמי גבאי, עצמאים בעצמם, שביקשו ליצור פלטפורמה חדשה שתאפשר לעצמאים ועצמאיות לעבוד במהירות וליהנות מחיים נוחים, אינטואיטיביים ופשוטים יותר בניהול העסק.
מאז עברו כמה חשבוניות בנהר, ועם הזמן הבנו שאנחנו כאן לא רק כדי לייעל הפקת מסמכים ודוחות, אלא כדי להפוך את מכלול הפעולות הניהוליות המורכבות לכאלה שממש כיף וקל לעשות.

הלב שלנו היה ונשאר חשבונית ירוקה, וכעת יש מסביבו מעטפת של כלים ניהוליים ופיננסיים מעולים המאפשרים לשלוט בעסק בקלות וביעילות ולנתב אנרגיות לחלקים המקצועיים, אלו שיוצרים את התשוקה לקום לעצמאות בכל בוקר. 
חוץ מזה, יצרנו עולם תוכן הכולל מגזין, מדריכים, פודקאסט וקהילה תומכת שבונים יחד אקוסיסטם מקיף ועשיר עבור מעל- 120 אלף עצמאיות ועצמאים שבחרו בנו לניהול העסק. 
הקשר והשיח הפתוח עם קהילת הלקוחות שלנו, הוא זה שמניע אותנו לפתח פתרונות חדשים שעונים על הכאבים והצרכים המשתנים והופכים את ניהול העסק לחווויה, בכל בוקר מחדש.

ליאור וילצ׳ינסקי

Founder & CEO

רמי גבאי

Founder & CTO

יעל ענבר

VP HR

מיטל ויגדור

VP Customer Experience

איציק ירקוני

VP Marketing

אבי נחמה

VP R&D

בשמת הלפרן

CFO

רוני ענבי-פס

VP Product

בואו להיות חלק מהסיפור שלנו

מזמינים אותך להצטרף אלינו ולעבוד בכיף עם חבר׳ה מעולים, בחברה טכנולוגית וצומחת שעושה טוב לעשרות אלפי עסקים. הכסאות הפנויים אצלנו במשרדים מחכים לך כאן

למשרות שלנו