חיבור לשירות תשלומים דיגיטליים מאפשר לך ליישר קו עם הרגלי התשלום של הלקוחות שלך ולקבל מהם את הכסף מהר יותר, במגוון דרכים נוחות ופשוטות. לפני שנספר לך איך בדיוק זה עובד, זה בדיוק המקום לעצור לרגע ולומר שאם עדיין לא עשית את זה, אנחנו ממש ממליצים להתחבר מכאן, כי כשללקוחות שלך נוח לשלם, הכסף מגיע הרבה יותר מהר. 

ועכשיו לעניין. אז איך בעצם מקבלים תשלום דיגיטלי? המערכת שלנו מציעה מספר דרכים לעשות את זה, כך שכל אחד או אחת יכול לבחור את דרך התשלום הנוחה ביותר עבורו או עבור הלקוחות שלו. כדי שהכל יהיה ברור ארזנו יפה כמה מילים שיעזרו לך להכיר טוב יותר את כל אחת מהדרכים.

סליקה במהלך הפקת מסמך

לחייב את הלקוחות תוך כדי הפקת קבלה או חשבונית מס קבלה. כדי לעשות את זה, פשוט לוחצים על ״חיוב באשראי״ בטופס מילוי פרטי המסמך, דואגים למלא את הפרטים בשדות המתאימים ומחייבים בקליק.

מדריך לחיוב אשראי בעת הפקת קבלת קבלה

כפתור לתשלום

פתרון סופר יעיל שמאפשר לצרף כפתור ישיר לתשלום כששולחים חשבון עסקה, חשבונית מס או תעודת משלוח. הכפתור מופיע בגוף המייל שנשלח ללקוח, ולחיצה עליו מאפשרת לו לשלם בקלות ובמהירות. כדי להוסיף כפתור לתשלום צריך להפעיל את אפשרות ״קבלת תשלום אונליין״ בזמן הפקת המסמך. 

מדריך לשליחת חשבונית עם כפתור לתשלום באשראי

מדריך לשליחת חשבונית עם כפתור לתשלום בביט

לינק לתשלום

הדרך הקלה והנוחה לקבל תשלום מהלקוחות שלך: יוצרים ברגע קישור (לינק) לתשלום עבור מוצר או שירות ושולחים בקליק ללקוחות בואטסאפ, מייל, ברשתות החברתיות או בכל ערוץ דיגיטלי אחר בו תבחרו. חוץ מזה, אפשר להשתמש בלינק גם למכירה אונליין בקמפיינים או עמודי נחיתה. כדי ליצור לינק לתשלום צריך ללחוץ על ״קידום מכירות״ בסרגל הימני במערכת ולבחור בלינקים לתשלום (זמין ללקוחות במסלול Best ומעלה). 

מדריך ליצירת לינק לתשלום

לינק להוראת קבע

אהבת את היעילות של לינק לתשלום מהפסקה הקודמת? אז אפשר להגביר את ההתלהבות אפילו עוד טיפה, עם לינק לתשלום בהוראת קבע שמתאים למי שמוכר מוצרים או שירותים בריטיינר תקופתי קבוע. פתרון סופר נוח שכולל גם חשבונית/קבלה אוטומטית בכל חיוב (זמין ללקוחות במסלול Best ומעלה). 

מדריך ליצירת לינק להוראת קבע

הוראות קבע ללקוח

לא רק לינק לתשלום – אפשר לבצע חיוב מחזורי קבוע בהוראת קבע גם עבור לקוחות שכבר קיימים במערכת: נכנסים לרשימת הלקוחות באזור המכירות במערכת, בוחרים לקוח, לוחצים על ״יצירת הוראת קבע״, ממלאים את הפרטים, שולחים ללקוח לאישור ומתחילים ליהנות מראש שקט עם תשלום קבועים שמגיעים בדיוק בזמן שציפית להם (זמין ללקוחות במסלול Best ומעלה).

מדריך ליציאת הוראת קבע ללקוח שמור

דפי המכירה שלנו

דרך מעולה ויעילה להתחיל למכור את המוצר/או השירות שלך אונליין בקלות. איך זה עובד? עם דף דף נחיתה שאפשר לבנות ולעצב בקלות בלי שום צורך בידע מוקדם, ולהפוך אותו לחנות מקוונת עם חיבור שלו לתשלומים דיגיטליים. והכיף הגדול: מתנסים בחינם ומשלמים רק כשרוצים לעלות לאוויר. 
זהו. כל הדרכים כאן, ואנחנו מזמינים אותך להתנסות בהן ולגלות כמה כיף למכור ולהתנהל כשהכל דיגיטלי, מסודר ונגיש. עדיין לא התחברת? אפשר להתחיל כאן