שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

משאירים את הפנקסים בארון, עוברים לחשבונית דיגיטלית

בינינו, גם בלי קורונה, יש סיכוי גבוה שהמעבר של העסק שלכם לדיגיטל עושה לו רק טוב, ויש לזה כמה סיבות – זה קל, מהיר, מסודר ואפילו ירוק יותר. 

הקורונה, שהכניסה את כולנו הביתה והכריחה אותנו ללמוד איך עובדים משם, רק הדגישה את מה שכבר ידענו- כמעט בלתי אפשרי לנהל היום עסק בלי כלים דיגיטליים. שיחת וידאו במקום פגישות, שליחויות במקום קבלת קהל, ועבודה עם חשבוניות דיגיטליות במקום עם פנקסים. 

להפיק חשבונית בכמה שניות
אין סיבה שכל הוצאת חשבונית תחייב הליכה לדואר ותפילה שקטה שהמעטפה ששלחתם באמת תגיע ללקוח. אין גם סיבה שהלקוח שמולכם ימתין כשהכל יכול להיפתר בכמה קליקים דרך הנייד או המחשב שלכם.
עם חשבונית ירוקה, תוך שניות אפשר להפיק חשבונית, לשלוח אותה בוואטסאפ, במייל או בטלגרם ולראות אם היא הגיעה ללקוח ואם הוא פתח אותה. כן, עם חשבונית דיגיטלית נגמרו הימים שלקוחות יכולים להגיד "באמת שלחת? לא קיבלתי כלום".
וכדי לעבוד מסודר, בחשבונית ירוקה מחכה לכם עולם שלם של מסמכים לעסק, כמו הצעות מחיר, תעודות משלוח, הזמנות רכש ועוד. אגב, המסמכים שתפיקו אצלנו חתומים דיגיטלית ומאושרים על ידי מס הכנסה. 

לנהל על באמת
אחד היתרונות של המעבר לדיגיטל הוא שהמידע יכול לעבוד בשבילך. בחשבונית ירוקה אפשר לראות בקלות רבה סכומים שצפויים להיכנס, לראות דוחות חייבים ולהבין בדיוק כמה הכנסתם השנה. זה יאפשר לכם לנהל גבייה בצורה חכמה וטובה, להבין טוב יותר מתי התקופות החזקות ומתי צריך להשקיע בשיווק, מי הלקוחות הכי רווחיים שלכם ואיך המחזורים שלכם בהשוואה לשנה שעברה. כל הדוחות קלים להבנה ומוצגים בצורה גרפית ברורה. בשורה התחתונה, דיגיטלי זה לא רק נוחות, זה גם בוסט לעסק.

לעבוד על אוטומט
דיגיטלי שווה גם אוטומטי, ואוטומטי שווה לעסק שלכם הרבה מאוד כסף וזמן. עם חשבונית ירוקה אתם יכולים, למשל, להגדיר שכל חשבונית שאתם מוציאים ללקוח תישלח בצורה אוטומטית גם לרואה החשבון שלכם ולעוד שתי כתובות מייל נוספות. ואם תרצו לעשות לעצמכם חיים קלים אפילו יותר, תוכלו להגדיר הפקה ושליחה אוטומטיות של הדוחות התקופתיים. 

מקבלים אשראי?
לקבל אשראי זה אומר שהכסף אצלך בבנק בלי לחכות לצ'ק, לקוות להעברה בזמן או להפסיד עסקה כי אין מזומן.
החיבור לשירותי סליקה נעשה בקלות ויכול להיעשות דרך חברות האשראי המובילות בישראל. אם כבר דיברנו על לעבוד באוטומט, החיבור יאפשר לך לשלוח לינק לתשלום במייל או בוואטסאפ ושליחה של החשבונית ללקוח בצורה אוטומטית מיד עם התשלום.

לנהל הוצאות כמו גדולים
לבסוף, דיגיטל זה גם לראות את התמונה המלאה של העסק. והתמונה המלאה מורכבת מהכנסות וגם מהוצאות. עם ניהול הוצאות בחשבון שלך, אפשר לעקוב בקלות אחרי כל שקל שהוצאתם על העסק ולדעת לאן הוא הולך. בחשבונית ירוקה אפשר פשוט לצלם כל הוצאה בסלולר, להעלות אותה בקלות לאזור ההוצאות ובכמה קליקים היא בחשבון. כדי להפוך את כל העסק לעוד יותר מהיר ולחסוך לכם הקלדות, המערכת תסרוק את הצילומים שתעלו ותמלא את השדות בערכים המתאימים. שווה, לא?

חוץ מזמן וכסף, אנחנו כאן גם כדי לחסוך מכם קלישאות אז לא נדבר על לעשות לימונדה מהלימונים. מה שכן, יש כאן הזדמנות מצוינת לשנות הרגלים ישנים, להגיד תודה וביי לפנקסי החשבוניות ולעבור לנהל את העסק בצורה יעילה, מסודרת ודיגיטלית. 

 

שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

2 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
דויד
26 באוגוסט 2021 16:39

אבקש להתקשר אליי 0548063513