בין אם אתם עדיין משתמשים בחשבוניות נייר, ובין אם יש לכם מערכת אחרת להפקת חשבוניות (אל תדאגו, אנחנו לא נעלבים), תנו לנו כמה רגעים ונסביר לכם למה לדעתנו, ולדעת רבים נוספים, מורנינג (חשבונית ירוקה) היא המערכת הנוחה והיעילה ביותר לניהול העסק שלכם. 

במורנינג מפיקים מסמכים בקלות

מורנינג (חשבונית ירוקה) היא הפלטפורמה המובילה בישראל לניהול העסק, עם כל הפעולות היומיומיות החשובות שעסקים צריכים, בתוספת מבחר גדול של כלים דיגיטליים ופיננסיים נוחים וידידותיים. הרעיון הוא פשוט: במורנינג אנחנו הופכים פעולות ניהוליות שמרגישות מורכבות לכאלה שממש כיף וקל לעשות: הפקת חשבוניות, מסמכים ודוחות כספיים, ניהול הוצאות, סליקת אשראי, מכירות אונליין ועוד המון פעולות המאפשרות להיות על זה ולהבין טוב יותר את העסק.  

בנוסף למערכת עצמה, יצרנו גם עולם תוכן עשיר ומגוון הכולל מגזין, מדריכים, פודקאסט וקהילה תומכת שיוצרים יחד אקוסיסטם מקיף ועשיר לעצמאיות ועצמאים.

לא רק חשבוניות, גם ידע

כדי לאפשר לעסק לצמוח באמת, לא רק בפן המקצועי, אלא גם בפן הניהול,  כדאי לעבוד עם מערכת ניהול עסק שמאפשרת הרבה מעבר להפקת חשבוניות ומסמכים עסקיים. למרבה המזל אנחנו לא עשויים מנייר, ולכן יש לנו את היכולת לספק לכם גם מעקב אחר היקף העסקאות, השוואה בין תקופות, תחזית הכנסות צפויות, מעקב אחר היקף הפעילות לפי לקוח ועוד, הכל מונגש ומוצג בצורה נעימה וברורה. מורנינג מעבדת את המידע הגולמי שממילא הזנתם, ומציפה תובנות שיעזרו לכם לקדם את העסק שלכם. במינימום מאמץ ומבלי לעשות דבר מעבר להפקת המסמכים עצמם, תוכלו לקבל עוד שלל יתרונות שיקדמו את העסק שלכם.

הרבה יותר יותר יעילות, פחות דברים בטו-דו ליסט

אחת המטרות הכי גדולות שלנו היא למנוע מכם את המחשבות הנחמדות הבאות: "איפה שמרתי את זה?", "כבר שילמו לי?", "כשאגיע הביתה אני צריכה לזכור לשלוח לו חשבונית" ואחרות. הדרך לשים להן סוף היא בעזרת סדר מופתי במסמכים ובפעילות שלכם ועבודה יעילה יותר עם אוטומציות נוחות וכלים מתאימים שחוסכים זמן ואנרגיה. 

למשל, תוכלו לראות אילו הצעות מחיר פתוחות ואילו הזמנות זקוקות לניטור. עבור חשבונית שפתוחה יותר מידי זמן תוכלו לפנות במייל אישי ללקוח כדי שיסדיר את החוב (נעזור לכם גם עם הניסוח) ישירות מהמערכת.  ומיילים – בואו נדבר על מיילים 🙂 מחקרים מראים שעסקים מבזבזים יום בשבוע בממוצע על מיילים. כדי שזה לא יקרה, דאגנו למגוון אוטומטיות שמקלות על החיים . 

רוצים דוגמאות? בבקשה: הפקתם חשבונית או מסמך אחר? אנחנו נדאג לשלוח  אותו אוטומטית לנמענים לבחירתכם מיד כשתסיימו להפיק אותו. לקוחות שמשלמים לכם סכום קבוע בכל חודש? יוצרים עבורם ריטיינר חודשי אוטומטי. יש ריטיינר? מברוק! גם החשבונית תישלח ללקוח אוטומטית בתאריך שתחליטו. רואה החשבון שלכם צריך לקבל מכם דוחות על הכנסות? חלום. תגדירו שליחה אוטומטית למייל שלו אחת לתקופה והנה ירדה עוד מטלה.

ויש גם לקוחות שלא עובדים עם מחשב בשוטף ולא ממש פותחים מיילים. עבורם אפשרנו לשלוח חשבוניות, דרישות תשלום או קישור לישיר לתשלום אונליין  גם בוואטסאפ. כי אנחנו מבינים שאתם צריכים הרבה יותר גמישות. 

ויש עוד משהו חשוב: עבור עסקים שמוציאים חשבוניות רבות בחודש, או עבור עסקים שצריכים להוציא חשבונית מעכשיו לעכשיו ללקוח שנמצא פיזית בעסק, יש חשיבות רבה למהירות ולקלות של הפקת המסמכים. לכן, מעבר ליכולת להפיק בצ׳יק מסמכים דיגיטלים מהאתר, המערכת שלנו כוללת גם אפליקציה מותאמת, שתוכל לשרת אתכם בכל זמן ובכל מקום.

איך תרצו לשלם?

עם כמה שהאמירה "העולם משתנה בקצב מסחרר" היא קלישאה, היא בהחלט נכונה. היום, כל בעל עסק קטן, ספק או אמן יכול להציע ללקוחות שלו לשלם באשראי, להקל את תהליך התשלום ולהגדיל את המחזור העסקי. לכן, מערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות שמאפשרת לכם להציע יותר אפשרויות תשלום היא כזו שמעניקה לכם יתרון רציני. נחמד שמורנינג (חשבונית ירוקה) היא בדיוק כזו. 

עם התשלומים הדיגיטלים של מורנינג  תוכלו לקבל את התשלום שמגיע לכם בקלות במגוון דרכים: אשראי, bit, וארנקים דיגיטליים (גוגל פיי ואפל פיי). לפני ההעברה, תוכלו לדרוש את התשלום בשלל אופציות נוחות – החל מלינק לתשלום שאפשר להפיץ בכל ערוץ דיגיטלי, דרך כפתור לתשלום במייל, סליקה ידנית ועוד אפשרויות נוחות שיקלו לכם על החיים. 

גם יפה וגם נוח

מה יותר חשוב לכם כשאתם קונים זוג נעליים, יופי או נוחות? קשה להחליט. עיצוב מוצלח הופך את הנעליים למלאות סטייל ונעימות למראה, ובלי נוחות לא באמת תנעלו אותן. לכן, גם בחשבוניות הדיגיטילות שלכם אתם צריכים את שני המאפיינים יחד: המון אפשרויות עיצוב מהממות בהתאם לעסק שלכם (כגון לוגו, בחירת תבנית עיצוב ועוד), ונוחות שמאפשרת לכם לעשות את הדברים בצורה חלקה ופשוטה, לראות במרוכז את המידע הרלוונטי ולהשלים במינימום פעולות את כל מה שרציתם לעשות. בקיצור, מערכת נוחה ויפה, מה עוד אפשר לבקש?

אז זה מה שאנחנו יודעים לעשות, ואנחנו מזמינים אתכם לנסות אותנו לחודש אחד חינם ללא התחייבות ולהפוך את ניהול העסק שלכם להרבה יותר יעיל, פשוט ונוח. יש לנו הרגשה שתהיה פה התאמה 🙂