שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

דפי מכירה של חשבונית ירוקה: היום אתם רוצים, מחר אתם מוכרים

מי אמר שכדי להתחיל למכור אונליין צריך לבחור פלטפורמה, למצוא מעצב, לתכנת, לחפש פתרונות תשלום,  לדאוג לחיבורים?  ואם כן אמרו לכם את זה, אז אתם מוזמנים לומר להם שלחשבונית ירוקה יש דפי מכירה שמאפשרים לעשות את כל הדברים האלה בקלות ובמהירות והכי חשוב, בלי ידע מוקדם ובלי שום עזרה. למה? כי כמו כל דבר שאנחנו עושים, גם דפי מכירה נועדו לתת לעצמאים עוד כוח, יכולות ואפשרויות לצמוח, בצורה קלה, עצמאית ואלגנטית.

דפי מכי-מה?

דפי מכירה (!) של חשבונית ירוקה מאפשרים לכל עצמאית ועצמאי להקים לגמרי לבד דפים מעוצבים וקלים לניהול שכבר כוללים בפנים את כל מה שצריך כדי להציג מוצרים או שירותים בצורה פנטסטית. עם התוכן, התמונות והסרטונים שלכם, ולבסוף גם להציע אותם למכירה אונליין, עם אפשרויות מסירה שונות.
כל זה, בצורה עצמאית לגמרי ובממשק שקל מאוד לעבוד איתו. בנוסף, כל המעגל החשבונאי מתשלום ועד שליחת קבלה ומייל אישור ללקוח יקרה באוטומט, כך שלכם נותר להתעסק במה שכיף באמת – להכין עוד מוצרים ולשלוח אותם ללקוחות שלכם. ניהול, ביטול או החזר מתנהלים גם הם מתוך המערכת, בלי ללכת לאתרים אחרים, לא עלינו.

איך כל הטוב הזה קורה? 

מאחורי הקלעים, חקרנו את כל עולם הקמת דפי הנחיתה והמכירה בערך שנה. השארנו את כל מה שטוב ושיפרנו את כל מה שמבאס. למשל, יצרנו חופש עיצובי עם תבניות עיצוב מסוגים שונים, אבל עם מגבלות כך שכל דף יצא בול בפוני – בפונט הנכון, בגדלים הנכונים, בעימוד אסתטי ובשפה צבעונית אחידה. כלומר, רוצו עם העיצוב שלכם ואנחנו נדאג שזה יראה כאילו מעצב עבד על הדף שלכם שבועיים וחצי.
בנוסף, הקפדנו להכניס את הפיצ'רים החשובים, כמו הגבלת כמות או אפשרות לשלוח את המוצר כלינק (אם מדובר בקורס דיגיטלי למשל). אם נגמר המלאי או שבא לכם פשוט להעלות דף נחיתה רגיל ליצירת קשר – אפשר. זה קל. מה שאומר שהדף שלכם נשאר באוויר ועובד בשבילכם.

אנחנו יודעים שאתם רוצים לשאול..

אם כרגע עוד אין לכם מוצר למכור – אפשר לבנות דף מכירה רק עם טופס יצירת קשר.
דף המכירה מקבל לינק משלו,ותוכלו להשתמש בו איפה שתרצו (בפייסבוק, בטיק טוק ובקבוצת הוואטסאפ של השכונה)
תוכלו לראות דוגמאות לדפי מכירה בתצוגה המקדימה של התבניות, ברגע שתתחילו בתהליך יצירת הדף הראשון.
אתם יכולים לשחק, לעצב ולשנות כמה שרק תרצו בלי לפרסם.
כל דף יכול להכיל עד 10 מוצרים (או שרותים) בכל דף מכירה, וכן, יש אפשרויות משלוח ואיסוף עצמי.
התשלום הוא חודשי (אבל מזכירים שעד סוף חודש נובמבר זה בחינם).

הסתקרנתם? זה מה שצריך כדי להתחיל

  • חשבון אצלנו בחשבונית ירוקה
  • לחבר את החשבון שלכם בחשבונית ירוקה לתוסף תשלום אונליין – אשראי או PayPal
  • תוכן – טקסטים, תמונות וכאלה. עליכם והמוצרים / שירותים שלכם.
  • כמה שעות כדי להעלות את הכל לדף, לשגר אותו לאוויר ולהתחיל למכור

0 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments