אנחנו מודים, מהירות האור זה קצת מוגזם, אבל החידוש האחרון שלנו עומד לחסוך לכם זמן יקר וגם לא מעט כסף. קוראים לו ״העלאת הוצאות מהוואטסאפ״, הוא זמין בחינם למנויים במסלול Best, ועצמאים ועצמאיות שהתחברו אליו כבר מודים שהם מאוהבים. אה, ואם אתם מתעקשים על דיוק בזמנים – הכל קורה בשניות ובמינימום לחיצות. 

הנה סרטון קצר שמראה בדיוק איך זה עובד:

רגע רגע, מה בכלל הסיפור עם ניהול הוצאות? 

ניהול תקין של הוצאות העסק הוא אחד מאבני היסוד של ניהול עסק. היות ומדובר במשפט שנשמע כמו סיסמת בחירות, הנה 2 הסיבות שבגללן לגמרי כדאי לאמץ אותו: 

  1. ניהול ומעקב אחר הוצאות חשוב כדי להבין האם העסק הוא רווחי, וכדי לקבל תמונה מלאה על הנתיב שעושה הכסף בעסק. 
  2. ההוצאות של העסק שוות לכם כסף! סך כל ההוצאות המוכרות שדיווחתם עליהן מקוזזים משורת ההכנסות של העסק, כך שהרווח המדווח של העסק נמוך יותר, וכתוצאה מכך – גם גובה מס ההכנה אותו תצטרכו לשלם. או במילים אחרות – כסף על הרצפה.

כך תנהלו את הוצאות העסק בקלות וביעילות – לקריאת המאמר

איך עושים את זה? מהוואטסאפ!

הרבה יותר קל לנהל את ההוצאות כשהכל קורה אוטומטית ולוקח מכם מינימום זמן, ולכן תשמחו לשמוע שלקחנו את המנטרה הזאת לקצה, עם שירות חדש מרגש וחינמי למנויי מסלול Beat – העלאת הוצאות בוואטסאפ. מצלמים קבלה או חשבונית, שולחים אלינו בוואטסאפ, וכל הפרטים נסרקים ומתעדכנים אוטומטית במערכת בתוך שניות בודדות! רוצים להעלות כמה הוצאות במקביל? אין בעיה, אנחנו לגמרי זורמים. 

מעדיפים לעשות את הדברים אולדסקול מבלי לפתוח וואטסאפ? אפשר להעלות הוצאות באופן אוטומטי גם דרך המייל, המחשב או הנייד, ואפילו ישירות מהדרייב. פשוט מצלמים ושולחים באמצעות אחד הערוצים והכל קורה מעצמו.

לנהל את העסק בלי לאבד אף הוצאה בדרך

חוץ מזה שמאוד כיף להעלות הוצאות בוואטסאפ (זהירות, זה ממכר), לפיצ׳ר הזה יש עוד המון יתרונות חשובים: אפשר להעלות את ההוצאות בכל זמן ומכל מקום בדיוק ברגע שהן מתרחשות, במהירות, במינימום התעסקות ובשיא הנוחות. ככה אפשר להיות בטוחים שאף הוצאה לא הולכת לאיבוד, וכולן מדווחות כראוי. בתוך שגרת היום יום האינטנסיבית של עצמאיות ועצמאים, זה פיתרון מעולה שחוסך זמן וכסף – שני דברים שתמיד כיף שיש מהם עוד 🙂

איך מתחברים לניהול הוצאות מהוואטסאפ? 

החיבור לשירות הוא פשוט ומהיר. כדי להתחיל צריך להיכנס לאזור ניהול ההוצאות בחשבון שלכם וללחוץ על הפלוס הירוק בפינה השמאלית של המסך. בתפריט בוחרים ״מהוואטסאפ״ ומזינים את מספר הטלפון שלכם. לאחר הזנת קוד האימות אתם רשמית מחוברים לשירות ויכולים להתחיל להעלות הוצאות. 

איך עושים את זה? פותחים חלונית שיחה בוואטסאפ עם המספר שלנו, ואז מצלמים ושולחים את ההוצאה. בתוך כמה רגעים תקבלו הודעת חיווי על כך שההוצאה נקלטה, וקישור לצפייה ואישור שלה במערכת.


לחצו כאן להתנסות בהעלאת הוצאות

אני רוצה לשדרג למינוי Best