שתף, , גוגל פלוס, פינטרסט,

Posted in:

7 אפליקציות לייעול היום-יום בעסק שלך

לקבוע פגישה ביומן, לצלם בעצמנו סרטונים, להיזכר ברעיון שעלה בזמן הריצה ולנסות להתרכז בין לבין – החיים העצמאים דורשים מאיתנו להיות חדים יותר ויותר, ולחיות בג'אגלינג מחשבתי. אבל למה לעשות את זה לבד? אנחנו מנהלים את העסקים שלנו בעצמנו, וכלים טכנולוגיים הן הדרך שלנו להיות יעילים יותר ולהדביק את היתרון האנושי שיש לחברות הגדולות.

ואם כבר כלים טכנולוגיים, אז עדיף אפליקציות שאשכרה שווה להוריד. הפלא ופלא, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. 

אז סקרנו, בדקנו, מחקנו, ולבסוף מצאנו את שבע האפליקציות שיעשו לכם טוב ביום-יום.

 

Selvi

אנחנו חיים בתקופת הוידאו, שזה דבר מעולה לכשעצמו, אבל כדי ליישר קו עם הטרנד, אתם צריכים תוכן שעושה חשק לצפות בו. אחד הכלים המוצלחים ליצירת וידאו אישי בסגנון טסטמוניאלז (עדות מצולמת) הוא ה-Selvi – תוכנת טלפרומטר שמתממשקת למצלמה שלכם.
מילה על טלפרומטר, למי שלא מכיר: הקרנת טקסט על המסך בקצב דיבורי.
ככה תוכלו לדבר ברציפות ולעניין, לצמצם את האמממים ולגרום לכולם לחשוב שיונית לוי מעבירה שיעורים פרטיים.

 

Calendly

לאלה שחיים מפגישה לפגישה, Calendly יכולה להציל את החיים. בלי הגזמות. האפליקציה מאפשרת לכם להגדיר את חלונות הזמן שבהם תהיו פנויים לפגישה או לשיחה, לתחום את מסגרת הזמן שאתם מקציבים לה, ולשלוח לינק ללקוחות שדרכו הם יוכלו לראות את התאריכים הפנויים ולקבוע את המועד שמתאים להם. לאחר שהם יבחרו את השעה שנוחה להם, הפגישה תופיע לכם ביומן עם כל הפרטים שצריך. מה שלקח לכם עד היום 3-4 התכתבויות נסגר בלינק אחד.

Coogle

הרעיונות צצים לנו כל הזמן, מסטארט אפ מפלצתי ועד ארוחת צהריים מיוחדת. Coogle מורידה את הרעיונות האלה לקרקע, עם תרשימים מפורטים שניתן ליצור בקלות, תתי משימות ותתי תתי משימות, שעוזרים לקבל תמונה מדויקת על הפרויקט ועל כל מה שצריך לעשות כדי להגיע ליעד. 

Scanner Mini

עם כמה שהיינו רוצים לשכוח מזה, בעולם עדיין קיימים מסמכים מודפסים. אז עד שכולם יעברו לחשבונית ירוקה ויפסיקו לכרות עצים, האפליקציה הזאת יכולה לעזור לכם עם הקטע הזה של דף אמיתי. היא מאפשרת לסרוק בקלות את המסמך ולשלוח אותו בכל פלטפורמה אפשרית. היופי בה, שהיא כבר מזהה את גבולות הדף אז היא חותכת את כתמי הקפה בשולחן שברקע ומשאירה רק את התכלס.

A Soft Murmur

פוקוס, זה כל מה שעצמאי מודרני רוצה, והאפליקציה הזאת היא כמו חיבוק לקול ההיפראקטיבי שמתחבא בכם. רעש של גשם, גלים, ציפורים, רעמים ואפילו של בית קפה – באפליקציה הזו תמצאו קולות רקע שיתנו לכם לצלול לתוך ריכוז עמוק וארוך. תוכלו גם לשלב בין כמה קולות רקע שונים, ולשמור את הבחירה שלכם לשימוש הבא. 

FocalFilter

אוקיי, זו אמנם לא אפליקציה, אלא תכנה, אבל היא כאן בדיוק בגלל הצורך בצמצום הפרעות ומיקוד הקשב והריכוז הפגום שלנו במטלה שמולנו. FocalFilter עוזרת להימנע מכניסות אל אתרים ששואבים מכם את הזמן כמו פייסבוק ושותפיו. בתכנה תוכלו לכתוב את שם האתר ולכמה זמן תרצו להשבית אותו והיא כבר תחסום לכם את הגישה אליו. כך שאם תרצו או לא, אתם תעמדו בהבטחות שלכם לעצמכם. 

חשבונית ירוקה

טוב, אנחנו קצת משוחדים, אבל בחיינו שהאפליקציה שלנו עוזרת לנהל את העסק בפשטות. גם הפכנו את תהליך הפקת החשבוניות למהיר יותר, על ידי מילוי מינימלי של הפרטים שחייבים להיות במסמך, גם הוספנו את האפשרות לסרוק הוצאות ישירות לחשבון שלכם דרך האפליקציה וגם תוכלו לקבל כרטיס אשראי דרכה. אז אם כבר להתעסק עם המספרים של העסק, שיהיה בצורה נוחה, מהירה ויעילה. לא ככה? 

 

 

 

 

2 תגובות
Inline Feedbacks
View all comments
עינב
25 בנובמבר 2019 16:37

וואוו, אחלה. זה מה שנקרא תוכן עם ערך למשתמש/ת!

נדב
30 בנובמבר 2019 14:33

לנשות ואנשי ״חשבונית ירוקה״, תודה על המאמצים ותשומת הלב הרבה כדי שנוכל לפשט את העבודה שלנו.
הבחירה של האפליקציות כאן, בהחלט מסייעת לשיפור ההתמקדות בעבודה מבלי להתפזר אל כיוונים לא יצרניים.