התחביב הכי גדול שלנו הוא להקשיב לעצמאיות ועצמאים, להבין איך באמת נראית ומרגישה שגרת היום הניהולית שלהם – ולפתח בהתאם מוצרים, שיפורים וכלים חדשים שמאפשרים לך את השקט לעבוד עם הרבה פחות דאגות.

כדי לוודא שלא פספסת שום עדכון או שירות שיכול לשפר ולייעל את העבודה שלך, ריכזנו כאן את כל החידושים שנוספו למערכת בשנה האחרונה.

לינקים לתשלום בסכום פתוח | ללקוחות במסלול Popular ומעלה

תזכורת: לינק לתשלום הוא קישור לעמוד תשלום מעוצב ומאובטח דרכו הלקוחות יכולים לשלם לך אונליין סכום כסף שנקבע מראש. אז מה התחדש? אנחנו שמחים לעדכן שהחל מעכשיו אפשר לשלוח לינק לתשלום עם סכום פתוח המאפשר ללקוחות לקבוע בעצמם את הסכום אותו יעבירו בדף התשלום. 

זה אומר שבמקום לערוך לינקים קיימים או להוסיף עוד ועוד חדשים, אפשר פשוט ליצור לינק אחד פתוח ולשלוח אותו ללא הגבלה לכמה לקוחות שתרצו. 

לינק פתוח לתשלום זמין עבורך באזור קידום המכירות, וכדי להשתמש בו צריך להתחבר לשירות התשלומים הדיגיטליים החדש שלנו.השירות כבר כלול במסלול Best ומעלה ללא עלות חודשית נוספת (לא סלקת-לא שילמת), וחוץ מיצירת לינק לתשלום הוא מאפשר לקבל כסף אונליין גם בהמון דרכים אחרות: כפתור לתשלום במסמכים, הוראת קבע ועוד. 

קחו אותי לאזור קידום המכירות

איך יוצרים לינק לתשלום?

אפליקציית morning החדשה | ללקוחות כל המסלולים

ממש בקרוב תרד מהאוויר אפליקציית חשבונית ירוקה, ובמקומה מחכה לך כבר עכשיו אפליקציית morning החדשה, שמאפשרת לנהל את העסק מכל מקום ובכל זמן גם מהנייד, עם הכלים המוכרים מהמערכת וגם כמה תוספות חדשות: דוח הוצאות, דוח הכנסות, קבלת תשלום באמצעות ארנקים דיגיטליים ועוד פעולות מתקדמות שיתווספו אליה ממש בקרוב.

איך מתחילים? מורידים כאן: Google Play | App Store, מתחברים וכל המידע מהעסק כבר יחכה לך שם.

לאחר ההורדה מומלץ להסיר מהמכשיר את אפליקציית חשבונית ירוקה הישנה.

תשלומים דיגיטליים | ללקוחות כל המסלולים

מפסיקים לדלג בין אפליקציות תשלום ומתחילים לקבל כסף מהלקוחות באשראי, bit וארנקים דיגיטליים במקום אחד. בלי תקרות על העברות, עם עמלות סליקה נוחות, חשבונית אוטומטית בכל עסקה וגם לקוחות שמעבירים כסף מהר יותר כי פשוט ונוח להם לשלם.

בנוסף, יש עוד חידוש מרגש – שירות תשלומים דיגיטליים כבר כלול במסלול Best ומעלה ללא עלות חודשית נוספת* במתכונת לא סלקת לא שילמת. השירות זמין גם ללקוחות במסלול Basic בעלות חודשית קבועה.

למדו עוד על תשלומים דיגיטליים:

למה כדאי להשתמש בתשלומים דיגיטלים?

איך משתמשים בתשלומים דיגיטליים?

בנקאות פתוחה | ללקוחות במסלול Best ומעלה

אזור תנועות הכספים החדש מאפשר לצפות במידע הפיננסי של העסק מרוכז במקום אחד, עם חיבור חשבונות בנק וכרטיסי אשראי ישירות ל-morning והפקת מסמכים נוחה ומהירה מתוך שורות התנועות.

זה אומר שאפשר להפסיק לדלג מהאפליקציה של הבנק לזו של חברת האשראי, וליהנות מכלים חשובים לניהול יעיל יותר של העסק: הפרדה בין הוצאות פרטיות ועסקיות, צפייה נוחה ביתרות מכל החשבונות המחוברים, מעקב נוח יותר אחרי הוצאות, הצעות לביצוע פעולות ועוד.

ספרו לי עוד על תנועות כספים ובנקאות פתוחה

הוצאות משולבות | ללקוחות במסלול Best ומעלה

התוספת החדשה והחשובה לאזור ההוצאות מאפשרת להגדיר הוצאה כ״הוצאה משולבת״, לקבוע מה החלק של ההוצאה שרלוונטי עבור העסק, והחלק הזה ישתקף גם בדוחות.

חוץ מזה, הוספנו את האפשרות לבחירת תצוגת הגרפים הנוגעים להוצאות בהתאם לצורך שלך: לפי סכום ההוצאות המלא, או לפי האחוז היחסי המוכר לצרכי מס.

הרשאות | ללקוחות כל המסלולים

הרחבנו את כמות הפעולות שניתן לבצע בכל אחד מסוגי ההרשאות, גם עבור הרשאת תפעול (לשותפים או אנשים אחרים שעובדים איתך), וגם עבור הרשאת רו״ח.

איך מחלקים ומנהלים הרשאות עם morning?

Webhooks | ללקוחות במסלול Extra ומעלה

לא רק API's: מעכשיו אפשר להשתמש גם ב-webhooks לתקשורת עם מערכות חיצוניות, ולהפעיל אוטומציות לסנכרון מידע ופעולות בין שתי המערכות.

מה זה בדיוק וובהוק? ממש בגדול: קישור (כתובת URL), שמסייע ל-2 מערכות שונות לתקשר ולהעביר ביניהן מידע בזמן אמת. המידע הזה מועבר לרוב כחלק מתהליכי אוטומציה, ובמקרים רבים הוא משמש כטריגר לביצוע אוטומטי של פעולה כלשהי במערכת שמקבלת את המידע. זה ממש על קצה המזלג, ואת כל מה שצריך לדעת על webhooks אפשר לקרוא כאן.